Інфекційне відділення Новокаховської Центральної міської лікарні заповнено на 112%

Станом на ранок четверга, 15 жовтня, у Центральній міській лікарні Нової Каховки на лікуванні знаходяться 19 хворих на СОVІD-19 та 30 на пневмонію. Серед хворих на коронавірус 12 мешканці Новокаховської громади та 7 інших районів Херсонщини.

Про це Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря лікарні Ольга Василенко.

За вівторок, 13 жовтня до лікарні поступило троє хворих на СОVІD-19 – два з Нової Каховки, один з Великоолександрівського району.

Заповненість ліжок в інфекційному відділенні лікарні складає 112% (28 з 25). У відділенні разом з хворими на СОVІD-19 також є хворі на тяжкі форми гепатитів.

Як нам повідомила завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень та дезинфектології Новокаховського міського відділу державної установи Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України Лариса Папаяні, у вівторок, 13 жовтня в Новій Каховці діагностовано 8 хворих на  СОVІD-19. Вчора, у середу 14 жовтня ще у 3. Тобто, за два дні, 13-14 жовтня в Новій Каховці кількість лабораторно підтверджених  хворих на СОVІD-19 збільшилась на 11 чоловік.

Також як нам повідомила Лариса Папаяні, зранку 15 жовтня з Херсону отримані позитивні результати щодо проведення ПЦР-досліджень ще на чотирьох мешканців Нової Каховки. Вирішення питання щодо їх подальшого лікування, з’ясування походження цих заражень та можливого кола контактних осіб ще тільки починається.

Згідно керівних документів МОЗ України госпіталізації з СОVІD-19 підлягають особи з середньою та важкою формами захворювання. Інфіковані з легкою та безсимптомною формами захворювання підлягають контролю з та моніторингу з боку сімейних лікарів Новокаховського Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) та приватного медичного центру (МЦ) «Богдан».

Станом на ранок 15 жовтня на лікуванні та моніторингу знаходяться: 31 хворий та 51 контактна особа у ЦПМСД та 5 контактних осіб у МЦ «Богдан».

Але деякі громадяни, що знаходяться на самоізоляції у статусі хворих на СОVІD-19 або контактних з хворими осіб, на жаль безвідповідально відносяться до виконання вимог і рекомендацій щодо правил поведінки під час самоізоляції. Непоодинокі випадки, коли ці громадяни знаходяться у місті, заходять у громадські місця, нехтують вимогами маскового режиму. Є випадки коли ці громадяни навіть відвідують роботу.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!