Ініціатива Президента «Зелена країна»: жителі Херсонщини долучилися до висадження дерев

Вчора, 6 листопада, голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута разом з громадою області та лісівниками висадили майже 60 тисяч сіянців сосни кримської на території Олешківського лісового фонду.

За 10 років збільшити площі лісів на один мільйон гектарів. Таке завдання поставив Президент України Володимир Зеленський, започаткувавши проект «Зелена країна». І Херсонщина активно долучається до висадження дерев, адже одним з головних союзників у боротьбі зі змінами клімату є саме лісові ресурси, повідомляє прес-служба обласної держадміністрації.

​​​​​

«Ця маленька добра справа, яку ми зробили сьогодні, матиме величезне значення для майбутніх поколінь. Ліс даруватиме людям чисте повітря. Так ми протидіємо змінам клімату, запобігаємо деградації ґрунтів, опустелюванню», – зазначив очільник області Геннадій Лагута.

Такий значний обсяг нових дерев вдалося висадити не тільки вручну, але й із допомогою спеціальної лісосадильної машини.

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог. Участь у висадженні дерев брали особи з документом про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативним ПЛР/експерт – тестом на коронавірус. Роботу організовано групами по 10 осіб.

Інформацію про наступні акції з висадження дерев можна буде знайти на сайті  Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.