Іван Гайдаманчук: Намагався працювати чесно на своїй основній роботі і так планую працювати в міській раді

Серед новообраного депутатського корпусу у Новій Каховці, що на Херсонщині, багато нових обличь. Серед них Ігор Гайдаманчук, завідувач лор-відділенням Центральної міської лікарні.

Наші колеги з газети “Говорить Нова Каховка” взяли інтервью у депутата, яке Online НК пропонує увазі читачів.

 – Я став депутатом вперше. Відчуваю сьогодні хвилювання – і відповідальність. Щодо великої кількості голосів за мене – чесно кажу, здивований. Але не дуже.

Бо багато років працюю лікарем. Намагався працювати чесно на своїй основній роботі. Так планую працювати і в міській раді.

Щодо питань, з якими хотів би звернутися на сесії до колег… Нажаль, нині такі часи, що на перший план виступає пандемія КОВІД-19. Тому всі думки зараз про це. Рішення і пропозиції кожного дня можуть бути нові. Я лікар-отоларинголог. На нараді у головного лікаря наше відділення першим запропонувало розмістити в себе таких хворих. Мене підтримали. В подальшому всі подібні питання будуть вирішуватися на оперативних нарадах. Щодня ситуація змінюється. Адже ми, як і увесь світ, з такою пандемією маємо діло вперше.

Зараз по всій країні лікарні створюють бригади, до яких входять не тільки лікарі-інфекціоністи і реаніматологи. В нашому відділенні на сьогодні майже 15 людей лікуються  із запаленням легень. Вони не мають КОВІДу-19. Ми їх лікуємо, набираємось досвіду. Нам дають вказівки лікарі-інфекціоністи. Ми чітко виконуємо їх настанови.