Введення нового виду соціальних виплат: допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

Враховуючи те, що багатодітні сім’ї мають достатньо високі ризики потрапити в категорію малозабезпечених сімей, Президентом України Петром Порошенком ініційовано питання запровадження додаткового механізму соціального захисту багатодітних сімей.

Міністерством соціальної політики України, відповідно до зазначеної ініціативи Президента,
проаналізовано систему соціальної підтримки сімей з дітьми, здійснено відповідні фінансовоекономічні розрахунки та підготовлено проект нормативно-правового акта, яким пропонується запровадити новий вид соціальних виплат – допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

«Зазначену соціальну виплату пропонується встановити з 1 квітня 2019 року з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються  в таких сім’ях. Кожна багатодітна сім’я отримає на третю, четверту, п’яту та наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. З урахуванням розміру прожиткового мінімуму середньомісячний розмір виплати складатиме: з 1 квітня 2019 року – 1626 гривень; з 1 липня 2019 року – 1699 гривень; з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень», – заявив Андрій Рева.

За даними єдиного обліку багатодітних сімей в Україні, станом на 1 січня 2019 року в Україні було обліковано понад 334 тис. багатодітних сімей, у яких виховувалось 1  млн. 136,7 тис. дітей.

Джерело: Урядовий портал

Р.S. За данними, що нам надала начальник Новокаховського УПСЗН Олена Стоянчук, у Новій Каховці до цієї категорії  (троє та більше дітей) відноситься 261 родина.

Поділіться цим:
Google-реклама:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial