У Новій Каховці відзначили День вишиванки урочистою ходою та концертом під відкритим небом (фоторепортаж)

Сьогодні, 20 травня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відзначили День вишиванки традиційною святковою ходою та покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, повідомляє Online НК.

До участі у святі долучились студента вишів міста, представники підприємств та установ, активісти громадських організацій.

Святкова колона цього року формувалась біля стадіону «Енергія». О 10:00 святковою ходою кілька сотень людей пройшли по проспекту Дніпровському до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Очолили колону міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, секретар міської ради Дмитро Васильєв, голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, перший заступник міського голови Олег Тарабака, заступники міського голови Сергій Хоменко та Володимир Арнаут. В колоні були депутати міської ради, які представляли всі депутатські фракції та групи.

Перед пам’ятником Великому Кобзарю українського народу відбувся урочистий мітинг, на якому з словами привітання виступив міський голова Володимир Коваленко.

Він вкотре закликав новокаховчан до єдності заради процвітання рідного міста та нашої України. А українська вишиванка, як генетичний код нації, повинна слугувати саме духовною основою для єдності нації.

З нагоди 160-х роковин з дати перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі присутні поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.

Після завершення урочистої частини свята біля двоповерхової альтанки поряд з Палацом культури відбувся концерт під відкритим небом, якій підготували для учасників урочистостей та мешканців міста учні та викладачі шкіл естетичного виховання територіальної громади.