У Новій Каховці виділили 100 тис грн на програму місцевих стимулів для медичних працівників

На 88-й сесії Новокаховської міської ради Херсонщини, яка відбулась 15 жовтня, депутати додатково виділили 100 тис. грн. на виконання заходів з реалізації програми місцевих стимулів для медичних працівників громади, повідомляє Online НК.

Кошти виділені для комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” на відшкодування вартості оренди житла для медичних працівників, які не мають власного житла та орендують його.

З урахуванням цієї добавки за рік на підтримку медичних працівників міста за цією програмою виділено 284 тис. грн. На сьогодні за програмою користуються допомогою 13 лікарів та медсестер.

Як неодноразово підкреслював міський голова Володимир Коваленко, міська влада разом з депутатським корпусом і в подальшому будуть робити все можливе для того, щоб шляхом створення більш сприятливих умов як для праці, так і у житлово-побутовій сфері, залучати лікарів та медсестер для комунальних медичних закладів міста.

Адже без лікарів та медсестер найсучасне обладнання, якісно відремонтовані і оснащені приміщення лікарень та поліклінік, не зможутьнадавати мешканцям громади кваліфікованої допомоги.