У Новій Каховці почала працювати комісія у сфері містобудівної діяльності

У Новій Каховці, що на Херсонщині, комісія відділу державного архітектурно-будівельного контролю територіальної громади розглядатиме спірні питання, що поставлені у зверненнях фізичних та юридичних осіб у сфері містобудівної діяльності, повідомляє  Online НК.

Керуючись пунктом 71 Постанови Кабінету Міністрів України № 553 «Порядок здійснення державного-архітектурно-будівельного контролю» 22.07.2021 о 10 годині в приміщенні відділу державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради (каб. №108 будівлі міськвиконкому) відбудеться засідання комісії щодо розгляду звернень фізичних чи юридичних осіб у сфері містобудівної діяльності.

На засіданні комісії розглядатиметься колективне звернення жителів будинку № 14 по вул.Затишна у Новій Каховці (заявник Тетяна Босая), щодо можливих порушень вимог містобудівного законодавства забудовником Гончар М.А. (будівельні роботи на території кафе на розі вулиць Дружби та Затишна).

Сканована копія листа-запрошення сторін на засідання комісії щодо розгляду звернень фізичних чи юридичних осіб у сфері містобудівної діяльності