У Новій Каховці фахівці зі служби у справах дітей зустрілись з опікунами та піклувальниками

У Новій Каховці 28 вересня в рамках проведення заходів до Дня усиновлення службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради проведена зустріч з опікунами та піклувальниками, які мешкають на території громади.

Про це редакції  Online НК повідомили у службі у справах дітей міської ради.

Зустріч відбулась у міській бібліотеці для дітей. Її метою було  розширення обізнаності опікунів та піклувальників в питаннях організації діяльності, пов’язаної із захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, змін в законодавстві, надання фахових рекомендацій.

На зустрічі був присутній заступник міського голови Володимир Арнаут, начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко, директор міського центру соціальних служб Наталія Корсакова, спеціалісти служби у справах дітей Олена Краснова, Марина Безрукава.

Всіх присутніх привітала начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко, яка відмітила, що зустріч за «круглим столом» напередодні Дня усиновлення є символічною, бо присутні опікуни та піклувальники взяли на себе зобов’язання замінити посиротілим дітям родину, люблячих батьків.

О.Поповиченко наголосила на тому, що завдяки небайдужості Новокаховчан останні кілька років діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, залишаються зростати у родині, а кількість статусних дітей, які виховувалися у дитячих державних закладах, значно зменшилася.

Заступник міського голови В.Арнаут подякував присутнім опікунам за те, що, не зважаючи на труднощі сьогодення, було прийняте рішення узяти дитину-сироту в родину. Також він зазначив, що місцева влада завжди відкрита до діалогу, співпраці, готова надати допомогу, бо діти – наше найцінніше! – потребують нашої уваги і піклування.

Присутнім було роз’яснено чинне законодавство щодо прав та обов’язків опікунів/піклувальників, пільг статусних дітей: особливості виплат державної допомоги опікунам на утримання статусних дітей, отримання освіти; важливість збереження житла та майна. Опікуни та піклувальники мали можливість почути відповіді на всі питання, які їх хвилювали.

За сприянням міського голови, опікуни отримали для підопічних дітей зошити до нового навчального року. Благодійну допомогу надало ТОВ «Тетрада» (м.Київ).

Висловлюємо свою найщирішу вдячність генеральному директору ТОВ «Тетрада» Чайковському Володимиру Сергійовичу за допомогу дітям!