В Новій Каховці проходять заходи щорічної акції: «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня в Україні стартувала щорічна акція під гаслом: «16 днів проти насильства», яка у 1991 році була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства. Про це с посиланням на Новокаховський “Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, повідомляє Online НК.

Дати початку і завершення кампанії визначено не випадково. Вони утворюють символічний ланцюжок, який поєднує заходи проти насильства, щодо жінок та дії щодо захисту прав людини тим самим підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є безумовним порушенням прав людини.

Фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради приєдналися до проведення заходів, адже попередження негативних явищ є одним із завдань спеціалістів Центру. Вони активізували свої зусилля заради об’єднуючої мети – збільшити обізнаність та розуміння про всі форми насильства та створити соціальний простір, вільний від насильства шляхом проведення лекційних заходів серед учнівської та студентської молоді.

У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:

  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством,
  • 3 грудня – Міжнародний день інвалідів.

Тому фахівці із соціальної роботи під час проведення заходів акцентували свою увагу не лише до проблеми насильства. Молодь під час лекцій долучалась до обговорення тем, аналізувала отриманий матеріал, пропонуючи свої шляхи вирішення та дії, щодо недопущення негативних проявів у суспільстві.

Наразі Міжнародна акція триває і фахівці центру націлені охопити навчальні та учбові заклади по максимуму. Попереджений – отже захищений!