У Новій Каховці триває робота із запобігання поширення COVID-19 на території громади

У Новій Каховці, що на Херсонщині, продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у населених пунктах територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Бараніченко.

Проведено 6 засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Організовано роботу COVID – патрулів, за січень складено 1 протокол та 17 актів  за порушення умов карантину.

Проведено санітарну обробку прилеглої території 15 житлових будинків, в яких проживають хворі на коронавірус.

Розроблено та затверджено розпорядження міського голови:

  • № 56-р від 22.02.2021 року «Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків»;
  • № 57-р від 22.02.2021 року « Про залучення додаткових сил і засобів для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на земельній частині греблі Каховської ГЕС.»

Здійсненні заходи з підготовки населення до дій в надзвичайних ситуаціях шляхом подання до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області заявок на підготовку та перепідготовку керівних кадрів та фахівців, діяльність яких пов’язана із здійсненням заходів з питань цивільного захисту в 2021 році. За лютий навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та Новокаховських міських курсах ІІІ категорії пройшли 29 осіб.

Через засоби масової інформації (сайт міста, радіо, газета, інформаційне табло) було розміщено 13 оголошень з навчальними, попереджувальними та інформаційними матеріалами з питань цивільного захисту та з питань діяльності управління.

Проведена заміна пакетів оповіщення керівного складу цивільного захисту міста та диспетчерських служб на випадок оголошення збору у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Відкориговане план контролю за виконанням основних заходів особливого періоду мобілізаційного плану Новокаховської міської територіальної громади на особливий період.

Станом на 1 березня 2021 року профінансовано заходів з оборонної роботи на загальну суму  98,899 тис.грн. на утримання нежитлової будівлі, призначеної для тимчасового перебування військовослужбовців Збройних Сил України.

Протягом звітного періоду:

  • проведені видатки на утримання апарату управління та нежитлової будівлі, призначеної для тимчасового перебування військовослужбовців Збройних Сил України;
  • підготовлена та подана фінансова, статистична звітність за 2020 рік до Державної казначейської служби, фінансового управління міської ради, пенсійного фонду, центру зайнятості, тощо;
  • оформлення договорів на постачання послуг та закупівлю необхідних матеріалів у 2021 році та проведення закупівель;
  • навчання спеціалістів управління з питань цивільного захисту, евакуації населення, оборонної та мобілізаційної роботи, громадського бюджету, тендерних закупівель.