У Новій Каховці за тиждень кількість хворих на пневмонію збільшилась на 32 особи

Станом на 6 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 26 хворих на СОVІD-19 та 126 – на пневмонію. Про це редакції Online НК повідомив головний лікар Ігор Гайдаманчук.

За минулу добу до медичного закладу госпіталізовано три особи з діагнозом пневмонія. У порівнянні з позаминулим тижнем кількість нових виявлених хворих на пневмонію  збільшилась на 32 особи.

Одна людина, яка хворіла на СОVІD-19, одужала та виписалась з лікарні. Окрім цього, за добу у чотирьох новокаховчан лабораторно підтверджено захворювання на СОVІD-19. Всі вони перебувають на самоізоляції.

Нагадаємо, що за вимогами Департаменту охорони здоров’я Херсонщини, кількість ліжко-місць для інфекційних хворих у Новокаховській ЦМЛ збільшена з 30-ти до 150-ти. Але вже й цього не вистачає. Також не вистачає терапевтів: лікарі просто валяться з ніг від втоми. Чимало з них хворіє. Їм на допомогу вже підключилися отоларингологи, хірурги, кардіологи.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!