У Новій Каховці відбудеться зустріч ветеранів АТО/ООС з керівництвом міста

У Новій Каховці відбудеться зустріч ветеранів АТО/ООС та членів родин загиблих (померлих) захисників України з представниками влади міста та фахівцями управління праці та соціального захисту населення.

Під час заходу планується розглянути питання соціального захисту ветеранів та їх сімей. Про це редакції Online НК повідомила керівник УПСЗН Олена Стоянчук.

19.08.2021 року з 16 до 18 години управління праці та соціального захисту населення проводитиме для учасників АТО/ООС та членів родин загиблих (померлих) захисників України інформаційно-просвітницький захід «День без обмежень».

Запрошуємо у зручний для Вас час отримати інформацію з питань соціального захисту, а також з питань оздоровлення дітей, освітніх, земельних, медичних питань безпосередньо в Управлінні. Також ви матимете можливість поспілкуватися з заступником міського голови Володимиром Арнаутом.

Запрошуємо всіх бажаючих учасників АТО/ООС та членів загиблих (померлих) захисників України прийняти участь у заході.

Заздалегідь просимо дотримуватись карантинних обмежень при відвідуванні нашого закладу (наявність засобів індивідуального захисту – масок)».