У Новій Каховці відбулась щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 19 квітня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду зі своїми заступниками, керуючим справами виконавчого комітету та керівниками структурних підрозділів виконкому і комунальних підприємств.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Котрий тиждень поспіль найважливішим питанням наради стала ситуація навколо захворюваності жителів територіальної громади на COVID-19.

За повідомленням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Олександра Бараніченка, на сьогоднішній день в лікарні перебуває 49 хворих на короновірусну хворобу, 20 людей з вірусною пневмонією. Нажаль, це найвищий показник захворюваності в нашій громаді за весь період пандемії.

Олена Ходорковська, директор НКП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” повідомила, що станом на сьогодні 72 особи перебувають на домашньому лікуванні з діагнозом COVID-19.

1360 людей вже вакциновано препаратом компанії AstraZeneca. Вакциною CoronaVac зроблено щеплення 15 особам, які відносяться до категорії малозабезпечених, 12 особам, які відносяться до маломобільних груп населення та 3 вчителям, які братимуть участь в організації проведення ЗНО.

Також сьогодні 72 вакцини будуть зроблені пацієнтам Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату.

За останній тиждень зроблено 286 ПЛР-тестів людям з ознаками захворювання на коронавірус.

Проведення благоустрою міста – також вкрай актуальне питання. Начальнику КП “Шляхово-експлуатаційне управління” Анатолію Гуртовому було доручено провести обстеження асфальтного покриття, зокрема на вулицях Першотравнева, Пушкіна, а також на проспектах Перемоги та Дніпровському з метою приведення доріг міста в задовільний стан.