У Новій Каховці відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 31 травня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду зі своїми заступниками, керуючим справами виконкому, керівниками структурних підрозділів відділів виконавчого комітету, старостами сіл, керівниками комунальних підприємств.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

В день, коли учні Новокаховської громади відмічають свято останнього дзвоника, очільник міста зауважив, що фасади деяких шкіл, які є ровесниками міста, знаходяться в занедбаному стані. У зв’язку з цим міський голова дав доручення привести до ладу не тільки стіни, а й кам’яні вишиванки, які прикрашають будівлі шкіл та є справжньою візитівкою Нової Каховки.

Володимир Коваленко особливо відмітив ініціативу учнів школи №1: вони вирішили не купувати квітів, натомість зібрати і передати кошти на порятунок маленької Аделіни Мотенко, яка хворіє на рідкісну генетичну хворобу СМА. Всього діти зібрали майже 21 тисячу гривень.

Вкотре було підняте питання про необхідність проведення впорядкування території, прилеглої до нової будівлі ЦНАП. Вона не потрапила до переліку фінансування з державного бюджету. Відповідальним особам було доручено скласти план робіт та їх фінансування.

Старостам сіл та керівникам комунальних підприємств, які мають велику заборгованість населення за спожиті послуги, міський голова дав завдання посилити заходи щодо стягнення боргів зі споживачів та двічі на місяць звітувати про проведені в цьому напрямку заходи.

“Ми не можемо собі дозволити працювати по старинці: накопичувати борги та перекривати їх за рахунок бюджету. Тільки по водоканалу на сьогоднішній день ми маємо поточну заборгованість 3 млн грн та 7 млн грн загальної заборгованості. Підвищувати тарифи – теж не вирішення проблеми. Тягар знову лягає на плечі сумлінних платників, а боржники продовжуватимуть накопичувати борги за водопостачання та вивезення сміття. Це ж стосується і мешканців гуртожитків, які не платять за проживання. Споживачі повинні сплачувати за послуги – інших варіантів бути не повинно” – зауважив Володимир Коваленко.

Приємним завершенням наради стало вручення нагород які привезли творчі колективи Новокаховської територіальної громади з обласного театрального фестивалю-конкурсу “Театральна весна Херсонщини”.

Завершальний етап фестивалю проходив у місті Каховка. Театральний колектив “Усмішка” (керівник Ольга Ганжа) здобув ГРАН-ПРІ, Театр юного глядача, (керівник Юлія Рахленкова) – І місце, драматичний театр Палацу Культури (керівник Наталія Якутіна), – ІІ місце.

Нагороди з рук міського голови отримали керівники відділів культури і туризму Наталія Зарудна та відділу освіти Лілія Микитенко.