У Новій Каховці визначились з заходами на День міста

Святкування Дня міста Нова Каховка відбудеться 26 вересня дещо в урізаному від традиційної програми вигляді але з дотриманням всіх належних протиепідемічних заходів.

Про це визначились члени організаційного комітету з проведення свята, засідання якого сьогодні відбулось у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Володимира Сироватки. Про це Online НК повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської громади Херсонщини.

Святові заходи будуть розведені по місцям та часу їх проведення. Так, паркова зона біля Палацу культури прийме митців на акцію «Подарунок місту» – пленер місцевих художників, які по її закінченню подарують новостворені картини рідному місту.

По закінченню пленеру на алеях парку почнуть працювати виставки, фото-зони, майстер-класи.

Ближче до вечора розпочнуться заходи на Центральна площа міста, де спочатку гостей свята будуть вітати місцеві творчі колективи.

По закінченню цих виступів розпочнуться урочистості та святкова програма «Рідне місто – ти перлина на півдні країни!», під час якої відбудеться церемонія нагородження

Запланована і святкова програма за участю запрошених артистів, святковий феєрверк та молодіжна дискотека за участі відомих діджеїв.

Спортивна частина святкової програми буде включати в себе дитячий турнір з баскетболу на кубок заслуженого майстра спорту Вадима Гладуна (ФОК «Гарт») та спортивно-масовий захід «=Olimpik_NRG_challenge» на стадіоні «Енергія».

Але остаточне рішення щодо переліку та часу проведення заходів на святі Дня міста Нова Каховка 26 вересня буде прийняте за результатами рішення міської комісії з ТЕБ та НС, яке заплановане на четвер, 24 вересня, на якому буде розглянуте питання щодо проведення цього свята.

Більш докладно про святкові заходи на День Нової Каховки ми розповімо у подальших публікаціях.