За вихідні у Новій Каховці виявлено 7 хворих на СОVІD-19

Станом на ранок понеділка, 19 жовтня, у Центральній міській лікарні Нової Каховки перебувають 22 хворих на СОVІD-19 та 27 – на пневмонію. Серед хворих на коронавірус 10 мешканці Новокаховської громади та 12 з інших районів Херсонщини. 

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Ольга Василенко.

На жаль за вихідні маємо один летальний випадок: жінка 74 років з Каховки, мала захворювання на пневмонію та СОVІD-19.

Як повідомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка» Зоріна Зінченко, за вихідні виявлено 7 нових хворих на СОVІD-19. Таким чином за даними Центру з початку жовтня у місті на СОVІD-19 захворіло вже 44 чоловіки. Також лікарі центру опікуються 228 контактними особами, які знаходяться на самоізоляції.

За інформацією завідувачки відділенням організації епідеміологічних досліджень та дезинфектології Новокаховського міського відділу державної установи Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України Лариса Папаяні, за минулий тиждень, 12-18 жовтня, по місту  СОVІD-19 виявлено у 19 мешканців міста. Для порівняння, за попередній тиждень, 5-11 жовтня, цей показник був 12 хворих. Тож маємо майже 60% збільшення рівня захворюваності за тиждень.

На жаль деякі громадяни, що знаходяться на самоізоляції у статусі хворих на СОVІD-19 або контактних з хворими осіб, безвідповідально відносяться до виконання вимог і рекомендацій щодо правил поведінки під час самоізоляції. Непоодинокі випадки, коли ці громадяни знаходяться у місті, заходять у громадські місця, нехтують вимогами маскового режиму. Є випадки коли ці громадяни навіть відвідують роботу.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!