У Новій Каховці за минулий тиждень збільшилась кількість хворих на СОVІD-19

За минулий тиждень до міської центральної лікарні було госпіталізовано 10 хворих на коронавірус, з яких 6 – мешканці наближених до Нової Каховки територіальних громад Херсонщини.

Це на 4 хворих більше ніж на позаминулому тижні, повідомляє OnlineНК.

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації за минулий тиждень у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 6 хворих на коронавірус (був 1).

Кількість хворих, що станом на ранок 5 липня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (14), залишилась на рівні позаминулого тижня (було 14).

Виписалось після завершення лікування 7 пацієнтів, що менше на 4 особи ніж позаминулого тижня (було 11).

За тиждень від СОVІD-19 у лікарні помер один хворий, що на рівні позаминулого тижня.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 5 липня на обліку перебуває 3 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1015 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що не дивлячись на низькі показники захворюваності, дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях та вакцинування  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!