Делегати з Нової Каховки привітали дрогобичан з 930-річчям їхнього міста

Вчора, 21 вересня, місто-побратим Нової Каховки Дрогобич урочисто відзначив 930-річчя свого заснування. Долучились до привітань і делегації з міст-побратимів – польського Битома та української Нової Каховки.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на офіційний портал міста Дрогобич.

Ранок 21 вересня розпочався з офіційного прийому делегацій від міст-побратимів, які приїхали, щоб взяти участь у святкуванні 930-річчя Дрогобича.

Офіційна зустріч відбулась у кабінеті міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

«День наших гостей розписаний по секундах. Вони матимуть змогу оглянути наші медичні та освітні заклади, відвідати багато заходів, які відбуваються з нагоди дня міста. Ми раді, що наші друзі разом з нами розділять радість святкування 930-ої річниці Дрогобича» – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Делегації Битома і Нової Каховки приїхали під супроводом міських голів, – Маріуша Волоша та Володимира Коваленка відповідно. Новокаховчани, окрім офіційних представників, привезли до Дрогобича свої творчі колективи, які демонструватимуть свої таланти в програмі святкування 930-річчя Дрогобича.

Під час офіційного прийому делегації обмінялись між собою пам’ятними подарунками та сувенірами.

Ще одним поважним гостем Дрогобича стане міський голова Києва Віталій Кличко, який, окрім участі в урочистих святкуваннях, відкриватиме турнір з боксу, приурочений до Дня міста.