У Новокаховській Центральній міській бібліотеці відбувся інформаційний ланч

У третій день Тижня молодіжного читання Новокаховська міська центральна  бібліотека, що на Херсонщині, запросила на інформаційний ланч «Блаженство розуму – в знанні» студентів Новокаховського приладобудівного фахового коледжу.

Про це редакції Оnline НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Захід відбувся онлайн на платформі ZOOM. Головними героями зустрічі були книги Стівена Строгаца «Екскурсія математикою», Артура Бенджаміна «Магія математики», Ларрі Гоніка «Алгебра».

Бібліотекар Ісакова Євгенія розповіла про родзинки цих видань. Більш за все студентів зацікавила книга серії Наука в коміксах Ларрі Гоніка. Воно і не дивно! Адже книга цікава своїм підходом до подачі «нудного» матеріалу.

Студенти пригадали філософію Піфагора: «Числа правлять світом». Вони підтримують це твердження і навіть обґрунтували свою думку. А саме, юнаки розповіли, що за допомогою чисел у комп’ютер можна ввести будь-яку інформацію: текст, музику, зображення якогось об’єкта, навіть відомі твори майстрів Відродження чи шедеври стародавнього світу. Все можна перетворити на набір чисел. Але за першою вимогою користувача ця числова інформація знову перетвориться на нетлінні шедеври мистецтва, текст або музику. Хіба це не є торжеством ідей Піфагора?

По завершені карантину студенти неодмінно відвідають бібліотеку, щоби більш детально попрацювати з книгами.

У міській бібліотеці №2 в читальному залі організована книжкова виставка літературних новинок «А ви про це знаєте?». Рекламу книжкових новинок бібліотекарі зробили не тільки в бібліотеці, а й просто неба біля бібліотеки.

Багатьох відвідувачів юнацького віку міської бібліотеки №2 зацікавили книги, представлені на виставці бібліо-пропозиції під назвою «Модна книга». Переглядаючи підрозділи виставки, хлопці та дівчата знайомляться з новинками літератури, дізнаються про літературні смаки своїх батьків, а також відомих людей.

Біля Новолагерської сільської бібліотеки пройшов флешмоб під гаслом «Молоде покоління вибирає читання!» за участю провідної бібліотекарки Балюк Л. Ю. та найактивніших і завзятих читачів! Учасники заходу з книгами в руках, закликали молодь села взяти книгу в бібліотеці, тим самим продемонструвавши, що молоді цінителі книги не перевелися, а любов до читання – це активна життєва позиція молоді.

У Веселівській бібліотеці пройшов поетичний етюд «Поезія – це завжди неповторність…» Дотримуючись карантинних обмежень, молодь читала вірші поетеси-сучасниці Ліни Костенко.