У Каховському водосховищі браконьєр наловив раків на 1,2 млн грн

Вчора, 2 грудня, державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів Херсонського рибоохоронного патруля встановлено факт незаконного вилову раків під час заборони на їх вилов, в забороненому місці – на зимувальній ямі в акваторії Гаврилівської затоки Каховського водосховища.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі «Рибоохоронного патруля».

Під час затримання у правопорушника було виявлено та вилучено: автономний дихальний прилад «Україна», маска, ласти, редуктор «Посейдон», гумовий костюм та водні біоресурси, а  саме раки живі в кількості 360 од.

Внаслідок незаконних дій порушником природоохоронного законодавства нанесено збитки рибному господарству України на суму 1 199 520 грн. На виконання статті 63 ЗУ «Про тваринний світ» незаконно добуті водні біоресурси в живому неушкодженому вигляді повернені у природне середовище.

За даним фактом відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП

Для належного документування данного правопорушення у відповідності до кримінального процесуального законодавства Херсонським рибоохоронним патрулем викликано працівників Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області.