Карантин вихідного дня: на Херсонщині поліцейські перевірили більше 1100 закладів

В зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів через значне поширення хвороби COVID-19 правоохоронці перевірили роботу закладів. У вихідні дні поліцейські виявляли та реагували на повідомлення про порушення карантину, проводили профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарювання. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Протягом  вихідних днів поліцейські працювали у рейдових групах та перевірили 1108 закладів. Перевірці підлягали об’єкти, які працювали всупереч обмежень «карантину вихідного дня», запроваджених урядом України: заклади торгівлі, громадського харчування, заклади, що надають побутові послуги та послуги з розміщення громадян.

На керівників закладів складено 42 адміністративні протоколи за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники поліції продовжують перевіряти суб’єктів господарювання на дотримання протиепідемічних обмежень. Нагадуємо жителям міста та області про обов’язковість дотримання карантинних заходів!