Новокаховчанка Катерина Боднарчук другій рік поспіль виборює “бронзу” на Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді

23 жовтня у чорногорському місті Будва завершився Чемпіонат Європи серед молоді, в якому взяли участь 339 боксерів у віці до 18 років з 38 країн (серед них 226 хлопців і 113 дівчат).

Інформацію про це розміщено на сайті Федерації боксу України, повідомляє Online НК.

Незважаючи на високий рівень конкуренції та сильний склад учасників, молодіжна збірна України виступила надзвичайно потужно та підтвердила свій статус одного з фаворитів.

У фінальних двобоях взяли участь семеро українців, і троє з них здобули перемоги, посівши у підсумку перші місця!

У підсумку наша команда завоювала 14 медалей – 3 золотих, 4 срібних і 7 бронзових. У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце пропустивши вперед лише росіян.

Серед бронзових медалістів херсонка Катерина Боднарчук (57 кг).

Катерина Боднарчук та її перший тренер Олександр Курдов

14 медалей – це один з найкращих результатів для нашої команди в історії подібних змагань. Рік тому наша команда також у Будві встановила власний рекорд – 15 медалей, серед яких 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових.

Кільком спортсменам збірної України вдалося піднятися на п’єдестал пошани другий рік поспіль. Серед них і Катерина Боднарчук, яка продемонструвала стабільність у результатах та залишилася третьою.