Керівництво Херсонщини провело зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні

Сьогодні, 11 січня, Херсонщину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

Налагодження двостороннього співробітництва у сфері економіки, інвестицій, торгівлі та обороноздатності. Ці та інші важливі питання обговорили під час зустрічі голова Херсонської облдержадміністрації Геннадій Лагута та Високоповажний гість. У зустрічі взяли участь Почесний консул Швеції у м. Каховка Карл Стурен, заступники голови ОДА та голови обласної ради, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За словами Геннадія Лагути, Херсонщина завжди відкрита до співпраці, зокрема, значний потенціал залишається у сфері використання відновлювальної енергії. Одним із вдалих прикладів інвестування у проєкти цієї сфери є компанія «Віндкрафт Україна».

Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Тобіас Тиберг на Херсонщині перебуває не вперше. Він запевнив, Херсонська область має великий інтерес для Швеції у багатьох сферах. Однією із важливих тем зустрічі стало питання обороноздатності.

«Сьогодні Україна захищає безпеку всієї Європи, безпеку всіх європейських націй. Тож Швеція підтримує і завжди буде підтримувати територіальну цілісність України. Важливим кроком партнерства є і нещодавнє підписання оновленої Угоди про співробітництво у сфері оборони», -наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

У свою чергу очільник Херсонщини Геннадій Лагута зазначив, питання обороноздатності Херсонська облдержадміністрація та обласна рада завжди тримають на особливому контролі:

«Для нас, як прикордонної області, безпекові питання – це більш ніж важливі. У цьому питанні на Херсонщині повна консолідація зусиль між всіма гілками влади та політичними партіями. Тож щиро дякую владі Швеції за позицію з підтримки та відстоювання суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України».