Керівництво Херсонської ОДА зустрілось з головами ОСББ Новокаховської громади

Вчора, 7 жовтня, заступник голови Херсонської ОДА Едуард Науменко разом із заступником міського голови Нової Каховки Леонідом Чурсиновим провели зустріч з головами ОСББ територіальної громади.

В заході також взяв участь заступник директора Департаменту розвитку територій та начальник управління житлової політики, систем забезпечення, економіки та благоустрою обласної держадміністрації Іван Чорний. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Приводом для цієї зістрічі стали численні звернення до Департаменту розвитку територій Херсонської ОДА стосовно проблемних взаємовідносин ОСББ з компаніями – постачальниками електроенергії.

Однією з проблем, з якими прийшли представники багатоквартирних будинків була взаємодія та оперативність реагування представників енергокомпаній під час аварійних ситуацій. Зокрема – зняття пломб та доступ до щитових для усунення несправностей. Голови ОСББ обурювалися, що спеціаліста енергокомпаній доводиться подекуди чекати кілька днів, адже самовільне зняття пломб грозить величезними штрафами, в той час як люди залишаються без електроенергії.

Також голови ОСББ звернулися з проханням посприяти у наданні енергокомпанями можливості та терміну усувати недоліки та порушення у підключеннях до енергомережі, виявлені інспекторами під час перевірок. Ажде через ці порушення на неприбуткові ОСББ рішенням комісії накладаються значні штрафи.

Представники Херсонської обласної державної адміністрації вислухали всі звернення, попросили пояснення представника енергокомпаній, який був присутній на зустрічі, та домовилися з головами ОСББ про подальші дії щодо вирішення піднятих проблем.

Присутні представники багатоквартирних будинків висловили подяку за швидкість реагування на їх звернення та сподівання на їх позитивне вирішення.