Керівництво Нової Каховки незадоволене темпами вакцинації в громаді

У Новокаховській громаді Херсонщини триває процес імунізації проти поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Вже другий місяць поспіль у вихідні щеплення від СОVІD-19 вакциною CoronaVac може зробити кожен бажаючий мешканець громади.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Але не дивлячись на інформаційно-роз’яснювальну роботу, яку проводять фахівці Центру та сімейні лікарі особисто, процес добровільної вакцинації проходить дуже повільно. Так минулими вихідними до Центру вакцинації звернулись всього 6о мешканців громади, які виявили бажання зробити щеплення. Такими темпами ми ніколи не досягнемо колективного імунітету, який зможе подолати вірусну недугу.

Про погані темпи вакцинації в Новій Каховці на останньому засіданні виконавчого комітету міськради говорив і міський голова Володимир Коваленко, повідомляє кореспондент “Нового дня“:

— Дуже погано у нас йде вакцинація. При тому, що є багато вакцин, які не використовуються. Треба серйозно зайнятися цим питанням. Можливо, доведеться проявляти більш жорстку позицію щодо посадовців міської ради, які зволікають з вакцинацією, — сказав очільник міста.

Ще раз нагадуємо, всі бажаючі мешканців Новокаховської ОТГ у вихідні можуть пройти щеплення вакциною CoronaVac та Comirnaty (Pfizer-BioNTech) за адресою:

  • м. Нова Каховка, вул. Героїв України, 33 – а, амбулаторія №1 (приміщення поліклініки), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка» (субота – неділя – з 10:00 до 17:00).

При собі обов’язково треба мати:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • номер декларації, підписаної з сімейним лікарем (за наявності).