У ЦМЛ Нової Каховки кількість хворих на СОVІD-19 знову почала зростати

Станом на ранок 4 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки, що на Херсонщині, перебуває 31 хворий на СОVІD-19 та 92 – на пневмонію. Двоє осіб з коронавірусною інфекцією знаходяться у реанімації.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 37 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що більше на 9 випадків, або на 32% ніж на позаминулому тижні (було 28). За останній тиждень кількість померлих зменшилась – 1 особа (було 3).

За повідомленнями Новокаховської ЦМЛ за тиждень до лікарні госпіталізовано 18 (було 9) хворих на коронавірус (більше удвічі), виписалось після завершення лікування 9 пацієнтів (було 23 пацієнти, менше майже в 2,5 рази проти позаминулого тижня). Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні станом на 4 січня, за тиждень збільшилась з 26 до 31 (на 19%), з них 26 мешканців Новокаховської громади та 5 з інших громад.

Всього з 31 березня у ЦМЛ м.Нова Каховка було проліковано 234 хворих з діагнозом СОVІD-19. З них померло 33 людини.

За даними, що надала головний лікарь ЦПМСД Заріна Зінченко, з 31 березня на обліку у центрі станом на ранок 4 січня обліковується 508 (було 492) безсимптомно хворих на СОVІD-19 (що більше на 16 осіб ніж на позаминулому тижні) та 62 (було 70) контактних з хворими на самоізоляції (менше на 8 осіб).

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!