Китайці допомогають Херсонщині боротись з COVID-19

Черговим кроком у співпраці Херсонщини з китайською компанією «Пауєр Констракшн Корпорейшн Оф Чайна, ЛТД» стало надання гуманітарної допомоги для боротьби з COVID-19. Китайська сторона передала до Херсонської області 5,4 тис. захисних масок. 

Також представники китайської фірми подарували Херсонській облдержадміністрації книги Президента Китайської Народної Республіки Xі Jinping.

Під час передачі захисних масок перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій висловив сподівання на подальшу співпрацю з китайською компанією. Зокрема, сторони обговорили перспективи будівництва сміттєпереробного заводу на Херсонщині.

У свою чергу представники «Пауєр Констракшн Корпорейшн Оф Чайна, ЛТД» зазначили, що вони зацікавлені в реалізації подібного проєкту. Тим паче, компанія має досвід та необхідні технології для будівництва сміттєпереробного заводу.

Важливо нагадати, що нещодавно представники Херсонської облдержадміністрації, ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» та представництва «Пауєр Констракшн Корпорейшн Оф Чайна, ЛТД» підписали меморандум про співпрацю щодо забезпечення дорожньої інфраструктури в Чаплинському районі.