У Таврійській школі №7 пройшов «Кольоровий тиждень»

З 11 до 15 листопада 2019 року в школі №7 міста Таврійськ, що на Херсонщині, проходив захід під яскравою назвою «Кольоровий тиждень».

Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили  в рамках тижня, розвивали  творчість школярів, спостережливість, кмітливість  та креативність.

Протягом тижня учні переконалися , що  кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити цей день  справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Понеділок був червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… У  цей день діти  співали, веселилися, малювали декламували вірші про рідну мову.

Вівторок – день зелений, ніжний, лісовий, приємний. Учні  4-А класу взяли участь в інтелектуальному квесті «Рідна земля для нас всіх – Україна».  Для учнів других класів проведений   майстер-клас від мами «Аплікація з кругів». Всі разом підтримали акцію «Город на підвіконні».

Середа – день третій – фіолетовий.

Фіолетовий – особливий колір, бо поєднує в собі два протилежних кольори – гарячий червоний і холодний синій. Він заспокоює, втішає, сприяє розвитку інтуїції, стимулює інтелектуальну діяльність, підсилює енергію. Ентузіазм та творчий підхід учителів початкової школи допомогли зробити цей день справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Фіолетовий день пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей.

 

Четвер зафарбувався у синій колір. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів. Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя.

Своїм теплом зігріла п’ятниця, адже жовтий це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Протягом дня учні  залюбки гралися, надували повітряні кульки,  фотографувалися, співали та раділи. День минув швидко і весело.

Результатом  «Кольорового тижня» стали гарний настрій, дружні діти, нові знання.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial