Колишні працівники підприємств-банкрутів у Новій Каховці мають шанс повернути свої борги із заробітної плати

У Новій Каховці значна кількість колишніх працівників підприємств-банкрутів  ТОВ «Новокаховський електромашинобудівний завод» та ТОВ « Новокаховський електромеханічний завод» не звернулась до ліквідатора ТОВ «НКЕМЗ» для проведення належних їм виплат.

Про цю ситуацію Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

У структурі боргу із заробітної плати на території Новокаховської громади найбільші суми припадають на підприємства-банкрути: ТОВ «Новокаховський електромашинобудівний завод» та ТОВ « Новокаховський електромеханічний завод», які заборгували працівникам 5 млн. 475,8 тис. грн.

За інформацією арбітражного керуючого завершено реалізацію всіх активів, що входили до складу ліквідаційної маси ТОВ «НКЕМЗ». Погашення заборгованості кредиторів першої черги здійснюється пропорційно до розміру їх вимог з розрахунку 15,01 % від суми боргу, що обліковується в реєстрі вимог кредиторів.

Водночас, значна частина колишніх працівників не звернулася до ліквідатора ТОВ «НКЕМЗ» для проведення належних їм виплат.

Тому управління ЗВЕРТАЄ УВАГУ всіх громадян, які мають невиплачену заробітну плату на цих підприємствах, на можливість звернення до ліквідатора для отримання належних сум заробітної плати (оголошення в місцевих газетах за травень-червень 2021 року).

За довідками з цього питання звертатись до УПСЗН за телефоном 9-07-06.