Командувач об’єднаних сил ЗС України привітав воїнів-розвідників із професійним святом

Під час робочої поїздки до Донецької та Луганської областей України, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав особовий склад одного із розвідувальних підрозділів, який бере безпосередню участь в операції Об’єднаних сил, із професійним святом – Днем воєнної розвідки України.
– Велика сила духу, спроможність у важкі моменти, на незнайомій місцевості, виконувати задачі за призначенням, злагодженість підрозділу – все це складові справжнього розвідника, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Ви, маючи гарний досвід, непомітні для противника , але щодня ви робите свій безоцінний внесок у наближення нашої невідворотної перемоги над російськими агресорами, – підкреслив він.
Командувач побажав військовослужбовцям міцного здоров’я, особистого та родинного благополуччя, щастя, наснаги та оптимізму.
– Нехай і надалі буде плідною ваша служба та невичерпною енергія задля зміцнення обороноздатності нашої держави, – наголосив Сергій Наєв.
Разом переможемо!
 
ПРИВІТАННЯ
Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з нагоди Дня воєнної розвідки України
Шановні бойові побратими – воїни-розвідники!
Від особового складу Командування об’єднаних сил Збройних Сил України маю за честь привітати Вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!
Завдяки героїзму та вірності Військовій присязі Ви багаторазово доводите свою ефективність і демонструєте приклад гідного служіння українському народові. Ви першими дивитесь в очі ворогу. Ви скрізь, хоч завжди залишаєтесь непомітними.
Щодня, шляхом добування розвідувальної інформації про реальні, потенційні загрози та наміри ворога, Ви робите значний внесок у забезпечення успішного виконання завдань, які покладені на сили оборони.
Я схиляю голову перед розвідниками, що віддали своє життя за Україну. Вони заплатили найдорожчу ціну в нашій спільній боротьбі з підступним ворогом. Пам’ять  про них ніколи не згасне у наших серцях.
Вдячний військовослужбовцям та ветеранам воєнної розвідки за ризик і щоденні випробування. Завдяки Вашій бездоганній службі залишаються живими сотні українських солдат та мирних мешканців Донбасу.
Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, достатку та злагоди!
Слава Україні!
 
Разом переможемо!
 
Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ