Володимир Коваленко: проблем в Козацькому багато, але ми їх вирішимо

9 жовтня у селищі Козацьке, що в Новокаховській громаді Херсонщини, відбулась зустріч міського голови Володимира Коваленка з місцевими мешканцями, повідомляє Online НК.

Козачани уперше вислухали звіт міського голови Нової Каховки за його діяльність на посаді очільника законодавчої та виконавчої влади об’єднаної громади за рік, що минув.

В залі селищного клубу, який розрахований на 300 глядачів, з дотриманням всіх санітарних норм зібралось біля 80 чоловік. Про повні зали, в умовах карантинних обмежень, залишається тільки згадувати…

Свій звіт Володимир Коваленко в більшій мірі присвятив тому часу, що пройшов від добровільного приєднання обох громад, Козацької та Веселівської, до міста Нова Каховка.

Загалом за 2020 рік на розвиток інфраструктури цих населених пунктів було виділено понад 5 млн. грн., в тому числі на Козацьке – біля 2,5 млн. грн.

Козачани в цілому схвально вислухали звіт, а ось питань до міського голови було багато.

І здебільшого вони торкались серйозних проблем: електрозабезпечення пристанційної частини селища, асфальтування пішохідних доріжок вздовж вулиць, фактичне, а не «під фотокамери», відкриття довгоочікуваної амбулаторії, вартості проїзду на автобусі до Нової Каховки…

Кількість проблемних питань, які були задані Володимиру Коваленко, на порядок більше ніж всі питання, які йому задавались на інших зустрічах в селах Новокаховської громади.

Причина цього доволі проста: проблеми мешканців Козацького та Веселого у Бериславському районі роками, а то і десятиліттями ніхто не вирішував. А тут Нова Каховка одразу за рік вкладає стільки коштів, що і за п’ять років не вкладалось. Ось народ і вимагає: все і одразу…

Володимир Коваленко на закінчення зустрічі запевнив козачан, що всі їх проблеми будуть вирішені. Але на все потрібен час. А він готовий стати гарантом виконання всіх цих планів.