Сергій Козир привітав жителів села Томарине з 65-річним ювілеєм

Вчора, 3 жовтня, жителі села Томарине, що входить до Бериславської громади Херсонщини, відзначили ювілей села, на яке завітав кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Про це він повідомив читачів на своїй сторінці у Фейсбук.

“Привітав із 65-тою річницею заснування жителів села Томарине Бериславського району.
Знаю, що Томарине завжди славилося своїми талановитими, працьовитими людьми. Людьми, які не зважаючи на проблеми і перешкоди, завжди справлялися зі всіма труднощами та перепитіями.
Саме з такою громадою мав нагоду сьогодні поспілкуватися та привітати з ювілеєм.
Від місцевих етнографів почув цікаву розповідь про заснування села Томарине. Це – легенда про юну княжну Тамару, яка любила степ, володіла шаблею, а одного разу зустріла прекрасного козака, якого покохала.
Та якось на село налетіли половецькі орди. Селяни відчайдушно боролися і попереду була княжна Тамара. Однак сили виявилися не рівними, у пекельному бою впав коханий дівчини, а вона навіть не встигла з ним попрощатися. Аби уникнути полону, Тамара кинулась в озеро й потонула. Кажуть, що відтоді село й має ім’я княжної – Томарине.
Під час своєї роботи на посаді голови Херсонської обласної держадміністрації я встиг вивчити проблеми багатьох населених пунктів, знаю і про ті проблеми, які турбують громаду с. Томарине: школи, дитячі садочки, медичні заклади, дороги, водопостачання.
Тож нам є куди докладати зусилля, щоб Херсонщина, а з нею й Томарине, по-справжньому розквітли.
Сьогодні я знову сказав людям: вони можуть на мене завжди розраховувати, звернутися із будь-якою проблемою. А я посприятиму у її вирішені.
А в цей святковий день хочу подякувати жителям села за те, що вони є, що розвивають свій рідний край, чесно живуть і плідно працюють. Завжди готовий допомагати Томариному.
Бажаю жителям здоров’я, миру та розвитку! Зі святом!”, – написав Сергій Козир.