Козир Сергій: економіка та підприємництво важливі напрями розвитку громад Херсонщини

Сьогодні, 7 жовтня, кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир зустрівся з трудовими колективами промислових підприємств Новокаховської громади.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Не лише залучення нових інвестицій, а й підтримка місцевого виробника, – на цьому наголосив під час зустрічі з колективами Дому марочних коньяків «Таврія», новокаховської проєктно-будівельної компанії «Олеся» та Херсонського виробнично-експериментального заводу по розведенню молоді частикових риб.
Як представник команди Президента на Херсонщині маю принципову позицію, що саме економіка та підприємництво важливі напрями розвитку та конкурентноздатності громад Херсонщини. Адже, працюючі підприємства – це локомотиви розвитку, гідна зарплата та достойне життя людей.
Розмова із колективами була жвавою, люди не лише слухали, а і ставили багато важливих питань: що буде з медициною, коли відремонтуються школи, садочки і дороги?
Щодо першого питання зазначив, в області вже відреконструйовано 8 приймальних відділень та збудовано 22 амбулаторії, наразі ведеться робота зі створення проектів для проведення реконструкції двох опорних лікарень: дитячої обласної і обласної клінічної.
Вистачає і тестів для проведення досліджень на коронавірус, а для вакцинації населення працюють понад 90 стаціонарних пунктів та 10 центрів масової вакцинації.
Ведеться ремонт і на дорогах, зокрема Р-47. На цій трасі, починаючи від Генічеська, три ділянки вже зроблені, також пройшов тендер щодо початку ремонту цієї дороги з боку Херсона, аби Р-47 повністю була завершена. Ведеться ремонт і на дорозі від Шилової Балки до Нововоронцовки і від Нововоронцовки, через Велику Олександрівку, до Берислава.
Люди говорили, є проблема в декількох селах району, зокрема, із водозабезпеченням. Взяв це питання до уваги, з’ясуємо чому це так”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.