На Херсонщині кращею боксеркою 2021 року знову стала новокаховчанка Катерина Боднарчук

Вихованка Новокаховського клубу боксу «Данька» Катерина Боднарчук удруге поспіль обрана кращею боксеркою року на Херсонщині, а її перший тренер Олександр Курдов став кращим тренером (жінки).

Інформація про це розміщена на сайті Херсонської обласної ради та на сторінці Херсонської обласної організації Федерації боксу України у соціальній мережі, повідомляє Online НК.

Вчора, 22 грудня, відбулось урочисте підведення підсумків роботи Херсонської обласної організації Федерації боксу України у 2021 році.

Серед запрошених – голова обласної ради Олександр Самойленко.

71 золота, 42 срібних та 55 бронзових медалей на всіх змаганнях за рік (без урахування досягнень за грудень), – такий результат представників ХООФБУ.

«Успіхи ваших вихованців вражають! Та найголовніше – тут не лише розвивають бокс, як вид спорту, а й виховують патріотів України, здорову націю та успішне підростаюче покоління», – наголосив голова Херсонської обласної ради.

Відзначимо, у 2021 році депутати прийняли рішення створити ДЮСШ з боксу, а в облбюджеті-2022 передбачили додаткові 3 млн грн на спортивну сферу.

«Сподіваємось, що це допоможе нашим спортсменам більш комфортно відчувати себе під час тренувальних занять. У планах на новий рік – ввести стипендії для кращих спортсменів Херсонщини», – повідомив керівник виконавчого апарату обласної ради Юрій Соболевський.

За підсумками 2021 року ХООФБУ обрала кращих. Так, найкращим боксером став Максим Галінічев, найкращою боксеркою обрано Катерину Боднарчук,

найкращий тренер (жінки) – Олександр Курдов, найкращий тренер – Олександр Скибінський, найкращий суддя – Роман Чернишов. А диплом за кращий командний результат отримав тренер молодіжної чоловічої збірної Херсонської області Анатолій Тішаков.

Катерина Боднарчук у 2021 році стала чемпіонкою України, посіла 3 місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, а також брала участь у чемпіонаті світу серед молоді.