Новокаховські освітяни отримали подяки Міністерства освіти і науки України

За ініціативи Державної служби якості освіти України подяками Міністерства освіти і науки України нагороджені троє найактивніших експертів Херсонщини, серед яких два представники Новокаховської ОТГ, повідомляє Online НК.

Зокрема нагороди отримали:

  • Дубас Ірина Петрівна, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
  • Собецька Світлана Анатоліївна, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради Херсонської області.

Експертів відзначили за активну участь під час експертної діяльності з вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації, а також за наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Управління Державної служби якості освіти у Херсонській області вітає освітян з високою відзнакою. Дякуємо за професійну роботу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву на кожен день!