Країни різні, а проблеми однакові: новокаховчани вивчали досвід водозабезпечення населення в Естонії

Делегація управлінців з Нової Каховки в рамках програми “Місцева власність за демократію: прозоре управління на місцевому рівні” перебуває в Естонії та вивчає досвід роботи своїх колег з міста Пярну.

Візит новокаховчан до компанії, яка забезпечує населення водопостачанням та водовідведенням, був дуже цікавим та пізнавальним. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

З’ясувалося, що компанія-водопостачальник “Pārnu Vesi” естонського міста Пярну стикається з тими ж проблемами, що і Новокаховський міський водоканал, а саме: зі стрімким зростанням вартості електроенергії на світовому ринку. Тому старі тарифи на воду втрачають свою актуальність та не відповідають економічному обґрунтуванню.

Член правління компанії «Pärnu Wеsi» пан Лего Вирк: “На сьогоднішній день тариф на водопостачання та водовідведення 2,7 € за 1 м3 (86,4грн) (вода 1.05€ та водовідведення 1.65€ відповідно) потребує перегляду в бік підвищення. Питання про це винесено на розгляд Пярнуської міської ради.