Кремль намагається нав’язати Україні переговори з терористами з ОРДЛО – Гармаш

Обстрілами на Донбасі під час візиту Етоні Блінкена до Києва, Москва намагається змусити Україну до переговорів з російськими маріонетками в ОРДЛО.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив представник Донецька у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш.

Він зауважив, що постійні обстріли на Донбасі, свідчать про спробу РФ нав’язати діалог щодо врегулювання ситуації на своїх умовах.

“Демонстративні вбивства на фронті саме під час візиту Держсекретаря США в Україну. Це явне продовження вистави, яку було влаштовано російською стороною на останній ТКГ, коли Москва нібито знаходила компроміс із Києвом, а ОРДЛО не погоджувалися з ними, і очікуваний прогрес зупинявся. Все для того, щоб показати, що Донецьк з Луганськом – самостійні суб’єкти і домовлятися стосовно Донбасу потрібно не з Москвою, а з ними: хочете миру – визнайте суб’єктність ОРДЛО”, – розповів Гармаш.

“Зараз вони вбивають з тією ж метою – показати і Києву, і США, що Вашингтон ні Москві, ні Донецьку з Луганськом – не указ, тому з ними “доведеться” розмовляти, “або ми будемо вбивати”, – підкреслив представник Донецька у ТКГ.

Сергій Гармаш, зазначив Путін вже демонстрував цю тактику, коли після його кваліфікації Байденом як “вбивці” він розпочав концентрацію військ РФ на кордоні з Україною.

“І Байден зателефонував… Тепер вони чекають, що прийомчик спрацює і в нав’язуванні Києву (під тиском Вашингтона) діалогу з російськими маріонетками. Примус до діалогу силою. Але такий діалог під загрозою вбивства від початку не здатний принести мир. Він може бути лише легалізацією подальших убивств “за згодою” жертви”, – підсумував член ТКГ.