Кримінальні події Херсонщини та Нової Каховки за минулу добу

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшло 564 звернення, серед яких 91 повідомлення містить ознаки кримінального правопорушення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Дорожньо-транспортних пригод з потерпілими не зареєстровано. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 131 адміністративний протокол, з них 14 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Деякі приклади кримінальних правопорушень:

– В Олешківське відділення поліції звернулась 41-річна жінка. Вона повідомила, що купувала дитячі товари через Інтернет-сайт. Зв’язавшись з продавцем останній попрохав надіслати оплату на банківську картку. Після перерахування коштів у сумі 44 тисячі гривень продавець перестав виходити на зв’язок. Наразі встановлюється особа зловмисника.

– В Новокаховський відділ поліції звернулась 57-річна жінка. Вона розповіла, що повернулась додому з роботи та виявила відсутність ноутбуку, фотоапарату, ювелірних виробів та грошових коштів у сумі 4 тисячі гривень. За даним фактом проводиться перевірка.