Новокаховська ОТГ: летальний випадок та 15 нових інфікувань на COVID-19 за добу

Станом на 28 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 44 хворих на СОVІD-19 та 25 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 15 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 221 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 15 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, 12 з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, трьох –  госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні. Це два пенсіонера з Нової Каховки і одна пенсіонерка з Козацького.

Вчора в лікарні помер 60-річний мешканець Дніпрян. Мав зазворювання на пневмонію та COVID-19.

За добу троє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужала 1 людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 861 безсимптомного хворого на СОVІD-19 та 85 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 28 квітня з обліку знято 786 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!