Майже 300 інфікованих та 4 летальні випадки: тижневі підсумки очільника Херсонщини

За останній тиждень, з 25 вересня по 1 жовтня включно, на Херсонщині проведено 3894 ПЛР-дослідження та 7660 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. За цей тиждень маємо 296 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Також 122 осіб побороли недуг. На жаль, 4 людини померла.

За останню добу проведено 556 ПЛР-досліджень та 1347 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 82 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19

За даними на 1 жовтня, області 1250 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них:

  • 648 людей побороли недуг;
  • 577 інфікованих COVID-19;
  • 25 – померли.

Протиепідемічні заходи, вчасно впроваджені органами виконавчої влади, територіальними підрозділами центральних органів влади дозволили Херсонщині перебувати тривалий час у «зеленій зоні».  Проте за останні 2 тижні в Україні, зокрема й в нашій області спостерігається стрімке зростання випадків захворювання коронавірусною інфекцією та фіксуються нові антирекорди.

Тож рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС м. Херсон, Білозерський, Іванівський та Новотроїцький райони Херсонської області було віднесено до “жовтої” карантинної зони.

Нове епідеміологічне зонування встановлено на 14 днів та почне діяти з         00 годин 00 хвилин 05 жовтня (понеділок).

Хотів би нагадати про карантинні обмеження, які діють на території   “жовтого” рівня небезпеки:

Це  всі обмеження “зеленої зони”, а також  заборонено:

-відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають послуги);

– робота після 24:00 та до 07:00 розважальних закладів (нічних клубів),  а також місць громадського харчування, крім доставки та замовлення на винос;

– діяльність хостелів;

– проведення масових заходів в закладах харчування у кількості більше ніж 20 осіб.

Таке рішення обумовлене тим, що більшість людей, напевно, забули, що COVID-19 й досі залишається реальною загрозою, яка щодня забирає сотні людських життів.

Ми не хочемо ще більш жорстких карантинних обмежень. У світі діють єдині правила захисту від коронавірусу. Вони легкі та всім відомі: носіть маски, якомога частіше мийте та дезінфікуйте  руки, дотримуйтесь соціальної дистанції. Сьогодні від нашої свідомості залежить не лише наше власне життя, але й життя рідних та близьких.

Ми маємо зробити все аби не увійти у жорсткі карантині умови, в який була область  навесні!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА