У приймальному відділенні Новокаховської ЦМЛ завершено комплекс будівельно – монтажних робіт

У Новій Каховці успішно завершився весь комплекс будівельно – монтажних та спеціалізованих робіт на приймальному відділенні КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» по вул.Свєтлова, 1.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу капітального будівництва міськвиконкому Світлана Гончаренко.

Також вона зазначила, що за оцінкою фахівців Херсонської обласної державної адміністрації, саме у Новій Каховці з 8 приймальних відділень лікарень області, включених цього року до програми «Велике будівництво», відділення Новокаховської лікарні знаходиться у найкращому стані і вже готове до прийому та встановленню спеціалізованого медичного обладнання.

Як повідомляється на сайті Міністерства розвитку громад та територій, під час селекторної наради з головами ОДА, яка відбулась на початку поточного тижня, і була присвячена стану виконання програми «Велике будівництво», міністр Олексій Чернишов повідомив, що 131 відділення з 210 приймальних відділень опорних лікарень, включених цього року до програми «Велике будівництво», вже готові до встановлення медичного обладнання, зокрема, комп’ютерних томографів та ангіографів. Наразі, найкраще з цим завданням впоралися Донецька, Херсонська та Чернівецька області.

Світлана Гончаренко розповіла, що першим етапом реалізації програми було розроблення проєктно – кошторисної документації з метою приведення приміщень до уніфікованого зовнішнього вигляду, пристосування відповідних приміщень для розміщення нового обладнання (комп’ютерних томографів, інгіографів, та іншого сучасного обладнання) з урахуванням діючих санітарних та будівельних норм і вимог.

Проектно – кошторисна документація виконана за рахунок коштів міського бюджету ТОВ «Укртехінвентаризація», директор Андрій Малієнко.

Проект пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний експертний висновок. Замовником реконструкції об’єкта визначено Департамент розвитку територій ОДА, який провів процедуру державної закупівлі і уклав договір підряду з приватним малим підприємством «Віра».

Генеральний підрядник – приватне мале підприємство «Віра» (директор Алла Ляхова) спільно з представником авторського нагляду Андрієм Малієнко із залученням субпідрядних організацій: ТОВ «Олеся» (керівник Валерій Сєров), ЗАО «Група компаній «Теплотехніка» (м.Херсон) під керівництвом Володимира  Скорохода, ТОВ «Монтажник» (керівник Юрій Мосієнко), ПП «Лєда» (керівник Андрій Торгашов) успішно впоралися з поставленими завданнями: завершили повний комплекс будівельно–монтажних та спеціалізованих робіт.

Наша довідка: Приймальне відділення – частина приміщень першого поверху 5-ти поверхової будівлі ЛК №2 по вул. Свєтлова,1 КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка». Загальна площа, що підлягала реконструкції – 495,0м2. Потужність відділення – 80 осіб/добу. Приймальне відділення складається з 38 кабінетів, у ньому працюватиме 28 спеціалістів. Загальна кошторисна вартість з урахуванням результатів проведених закупівель та витрат замовника становить 8,9 млн. грн. Значна вартість обумовлена необхідністю посилення плит перекриття між першим поверхом та підвальними приміщеннями для розміщення технологічного обладнання – комп’ютерних томографів та рентген-апаратів.

Проектом реконструкції передбачено: пристосування існуючих приміщень до сучасних норм, їх оздоблення спеціальними матеріалами з баритовою штукатуркою, радіаційний захист, утеплення фасаду, улаштування вимощення з гідроізоляцією, реконструкція усіх внутрішніх інженерних мереж, встановлення сучасних систем пожежогасіння та пожежної сигналізації, відеоспостереження, улаштування додаткових пандусів для забезпечення потреб пацієнтів з особливими фізичними потребами. Наразі відділення готове до встановлення необхідного медичного обладнання.