Екскурсанти із Асканії-Нова мандрували маршрутом «Незвідана Нова Каховка»

До Нової Каховки на чергову екскурсію завітали гості із природної перлини нашого краю: вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ ЦТКТУМ Херсонської обласної ради та учні ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Подвійно приємно від того, що не тільки діти з Новокаховської громади відвідують екскурсії в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова», а і навпаки, діти з Асканії-Нової відвідують екскурсії в Новій Каховці.

Відгуки від гостей дуже позитивні. Дякуємо Людмила Ташкевич за організацію цього чудового взаємообміну!

Отож, запрошуємо дітей та дорослих сусідніх громад до нас на екскурсію, яка може продовжитись катанням на атракціонах у «Містечку атракціонів» і відвідуванням міні-зоопарку «Казкова діброва», де можна замовити комплексний обід та скористатися іншими дитячими розвагами!

А МИ НАГАДУЄМО!

Щосереди та щосуботи о 10:00 збір у Парку Слави (вул. Історична)

Тривалість екскурсії – 2 години.Екскурсія проводиться за обов’язкової попередньої домовленості! Телефон для замовлення +38(050)749-98-13 (Наталія)

Маршрут екскурсії: Парк Слави – Музей історії – Картинна галерея – Школа №1 – проспект Дніпровський – Алея до танцмайданчика – Вікові платани – Кришталеві джерела – Альтанка Олександра Довженка – Палац культури – Паркова алея – Літній кінотеатр – Парк атракціонів.

Великі організовані групи за домовленістю можуть замовити екскурсію в інші дні.

Вартість екскурсії: група 5-9 осіб – 60 грн, група 10-20 осіб – 50 грн, діти до 6 років – безкоштовно, до 12 років – 35 грн.

Обов’язково приходь разом з друзями! Відкрий для себе рідне місто по-новому!