Маслівські мисливці випустили фазанів у природне середовище (фоторепортаж)

В минулу середу мисливці Маслівської первинної організації Новокаховської міської організації УТМР, на чолі з головою первинної організації Леонідом Арестовим, випустили 50 дорослих особин фазана у мисливські угіддя, закріплені за первинною організацією.

Як повідомив редакції Online Нова Каховка Леонід Васильович, маслівські мисливці цих фазанів придбали за власні кошти у Дніпрянському фазанарії та випустили у дику природу.

“Мисливець не той, хто уміє цілити з рушниці. Мисливець той, хто любить природу і робить для довкілля корисні і добрі справи”, – вважає голова первинної організації мисливців.

У випускі фазанів в природне середовище прийняв участь голова Райської сільської ради Іван Коваль.

В результаті проведення даного заходу мисливська фауна збільшилася і в цьому році у мисливських угіддях, фазанів стане ще більше завдяки старанням мисливців Маслівського колективу.

Для довідки: фазан звичайний – один із найкрасивіших і яскраво забарвлених птахів, який належить до числа цінних мисливсько-промислових птахів. Фазанів масово випускають в угіддя, вони залишаються звичайними мисливськими птахами і з кожним випуском чисельність їх збільшується. Фазани корисні для сільського господарства, оскільки вони поїдають шкідливих комах та їх личинки.

 

 

 

Поділіться цим:
Google-реклама:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial