Медичний персонал Новокаховської “первинки” привітали з новорічними святами

Напередодні нового року кожного медпрацівника КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” привітали з прийдешніми святами та вручили подарунок.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомили в медичному закладі.

Особисто генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська разом з Дідом Морозом та Снігуркою об’їздили амбулаторії та ФАПи всіх населених пунктів громади, аби привітати сімейних лікарів та інших медпрацівників установи і вручити кожному новорічні подарунки.

З початком пандемії медичні працівники знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Шалений темп роботи медичних працівників допомагає мешканцям Новокаховської громади вести боротьбу з поширенням COVID-19.

А ще треба зауважити, що ніхто не відміняв десятки інших хвороб  і вірусних захворювань. Тому небайдужі люди шукають способи, щоб морально підтримати та висловити свою подяку лікарям і всьому медичному персоналу.

Саме такою нагодою і виявилися Новорічні та Різдвяні свята. А нам усім треба пам’ятати, що лікарі навіть в свята залишаються лікарями і продовжують допомогати хворим у переповнених палатах та тим, хто лікується вдома.

А ще керівники КНП “ЦПМСД м.Н.Каховка” не забули і своїх колег з комунальної аптеки, які також заслуговують на привітання.