Медиків Херсонщини номінуватимуть на отримання почесних відзнак за професіоналізм і милосердя

Медичні працівники Херсонщини візьмуть участь в конкурсі серед лікарів на присудження відзнак за професіоналізм і милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона”.

Це почесна нагорода, яку отримують найкращі медпрацівники за високий професіоналізм та духовну діяльність, повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Відзнака присуджується у таких 5 номінаціях:

  • “Найкращий лікар”;
  • “Найкращий медичний працівник”;
  • “Новатор охорони здоров’я”;
  • “За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я”;
  • “Взірець служіння суспільству”;

Переможці в цих номінаціях отримають почесні відзнаки, а також грошову премію в розмірі 100 тис. грн.

Сьогодні під час пресконференції координаторка Херсонської регіональної ради Відзнак за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона” Ірина Сокур розповіла, що спочатку відбудеться регіональний етап конкурсу. Для цього на Херсонщині створено громадську раду, до складу якої увійшло 13 осіб. Це директори медзакладів, лікарі, громадські діячі, представники обласної влади та духовенства.

Незабаром будуть опубліковані вимоги до номінантів. Їх можуть подати медичні колективи, громадські організації або інші громадяни.

Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко наголосив: “Ми маємо працювати, аби наші лікарі залишалися на Херсонщині, а не виїжджали працювати до інших країн. Адже це почесна професія, покликана допомагати людям. Ми докладемо максимум зусиль, аби щонайбільше номінантів від Херсонщини поїхали до Києва та повернулися додому з нагородами”.

Голова Поважної Ради Василь Князевич, який долучився до пресконференції через онлайн-зв’язок, розповів, що фінал конкурсу відбудеться 9 серпня наступного року в Києві.

Також він анонсував ще одну приємну нагороду для переможців конкурсу. Вони зможуть пройти безкоштовне стажування  в закордонних лікарнях, аби отримати фахових знань та підвищити свою професійну кваліфікацію.

Голова обласної ради Олександр Самойленко поділився, що регіональних переможців буде відзначено нагородами, а також наразі вишукується можливість підтримати їх матеріально.

Подробиці щодо конкурсу – на сайті Ордену Святого Пантелеймона.