Благодійники Херсонщини привітали майбутніх медиків зі святом

Сьогодні, 17 черня, напередодні відзначення професійного свята – Дня медичного працівника до Бериславського медичного фахового коледжу Херсонської обласної ради з привітаннями та подарунками завітали представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

Голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута та представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” привітали з професійним святом майбутніх медиків. Для цього вони завітали до Центра практичного навчання КЗ “Бериславський медичний фаховий коледж” ХОР та передали закладу сучасний широкодіагональний смарт-телевізор.

“Благодійний фонд Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута вже кілька років підтримує наш навчальний заклад. Зокрема всіляко сприяє оновленню та поповненню матеріально-технічної бази. Тож я з впевненістю можу сказати, що наші студенти навчаються у сучасних умовах!”, – розповідає завідувач практики КЗ “Бериславський медичний фаховий коледж” ХОР Владислав Балакін.

Зазначимо, що цей центр готує щорічно понад 150 медичних працівників: фармацевтів, фельдшерів і медичних сестер. Усім їм подарунок стане у нагоді при засвоєнні теоретичного матеріалу на лекціях – перегляд наочних відео уроків. А під час семінарських занять студенти зможуть презентувати свої самостійні напрацювання, які практикували вдома через дистанційний формат навчання.

“Медичні працівники Херсонщини це наші янголи охоронці. Вони присвятили себе благородній справі, одній з найбільш шанованих в суспільстві. Тому наша команда вітає усіх представників охорони здоров’я з Днем медичного працівника! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, сил та наснаги!”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.