Мер Херсона суттєво допоміг Новій Каховці з початком будівництва Центру Олімпійських видів спорту (відео)

Нещодавно у Новій Каховці за участі поважних гостей відбулась урочиста церемонія початку будівельно-монтажних робіт на будівництві Центру Олімпійських видів спорту «Н2О».

До міста завітали перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв, народний депутат України Павло Павліш, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та його заступник Геннадій Лагута, Херсонський міський голова Ігорь Колихаєв, голова Каховської райдержадміністрації Наталія Стаднік, голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, представники великого бізнесу Херсонщини та спортивної громадськості міста. Про це повідомляє Online НК.

Міський голова Володимир Коваленко під час урочистої церемонії зазначив: «Сьогоднішня подія стала результатом зусиль і відповідальності великої кількості державних керівників усіх рівнів, на чолі з президентом України, який рік тому дав старт втіленню цього проекту в життя. Я вдячний ініціатору проекту «Н2О Нова Каховка» Ігорю Колихаєву, керівництву області та обласній раді за те, що спільними зусиллями за системою співфінансування ми змогли розпочати це грандіозне будівництво. «Н2О Нова Каховка» – унікальний спорткомплекс, який не має аналогів не тільки на Херсонщині, а і на всьому півдні України».

бассейн, Новая Каховка, пример

Пропонуємо читачам переглянути відеорепортаж цієї видатної події: