Споживачі Нової Каховки заборгували за розподіл природного газу 3,5 млн грн

Мешканці Херсонщини заборгували оператору з розподілу природного газу в області АТ «Херсонгаз» понад 29 млн. грн.

Про це повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на офіційний сайт «АТ «Херсонгаз».

Найбільшими боржниками є, млн. грн.:

  • м. Херсон – 12,3
  • м. Нова Каховка – 3,5
  • Каховський район – 3,1
  • Олешківський район – 2,3
  • Генічеський район – 1,007
  • Скадовський район – 1,6

Також газорозподільча компанія повідомила про свою заборгованість перед ТОВ «Оператор ГТС України» — це 29 млн. грн.

Станом на 01.05.2021 року по Херсонській області загальний борг споживачів за транспортування газу (за трубу) складає понад 62 млн. грн.

Левову частку 32,7 млн грн. займають теплопостачальні та теплогенеруючі компанії, що в свою чергу вже сьогодні ставить під загрозу початок майбутнього опалювального сезону.

Компанія попереджає, що у подальшому в разі продовження накопичення заборгованості, складається загроза в своєчасному проведені ремонтних робіт, обстеженні газових мереж та роботі аварійної служби, що вкрай негативно впливатиме на період, коли розпочнеться опалювальний сезон і розбір газу збільшиться в кілька разів.

«Херсонгаз» постійно нагадує усім категоріям споживачів про необхідність у повній мірі розраховуватися за отримані послуги з метою подальшого забезпечення безперебійного та безаварійного транспортування газу, але, на жаль, ситуація не змінюється.

“Херсонгаз” звертається до усіх споживачів із проханням терміново погасити заборгованість для уникнення негативний ситуації із безперебійним розподілом природного газу по області.