Мешканці Веселого: Нам краще з Новою Каховкою. Однозначно! (фоторепортаж)

Рівно рік тому Веселівська громада Бериславського району Херсонщини прийняла рішення про добровільне приєднання до Новокаховської об’єднаної території громади. Опитування, громадські слухання, рішення сесій… А  попереду була невідомість, перехідний період і багато питань… Як воно буде… після приєднання?… Але тепер можна мовити: однозначно був зроблений правильний вибір.

Про це йде мова у листі, який Веселівський старостат оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі, повідомляє Online Нова Каховка.

Раніше ми були один на один з проблемами. Не маючи ні техніки, ні достатнього фінансування. Зараз ми входимо до Новокаховської об’єднаної територіальної громади. ЦЕ ЯК ОДНА ВЕЛИКА РОДИНА, ДЕ ВСІ ОДИН ЗА ОДНОГО. Де можна знайти і підтримку, і пораду… І у міського голови, і у депутатів ради, і у колег з комунального підприємства «Екосервіс» Новокаховської міської ради.

Приєднавшись до Новокаховської ОТГ, у нас з’явилося більше можливостей для вирішення питань. Дуже позитивно приєднання вплинуло на благоустрій селища.

Раніше наше комунальне підприємство надавало лише послуги з централізованого водопостачання. В цьому році КП СКГ «Веселе» НМР розширило свою діяльність. В лютому 2020 року на сесії Новокаховської міської ради Статут підприємства доповнено послугами з благоустрою селища.

Новокаховською міською радою наданий екскаватор та профінансовано оплату праці працівників з благоустрою. І з початку квітня цього року в комунальному підприємстві почали працювати 4 робітники з благоустрою. Придбано інвентар (дві мотокоси на суму 36 тис. 482 грн., високоріз на суму 19 тис. 748 грн.).

Депутати міської ради виділили з міського бюджету кошти на придбання нового трактору, причепу, лопати відвалу, косарки для Веселівського старостинського округу. І наприкінці липня комунальне підприємство отримало трактор, а невдовзі і причеп, для покращення робіт з благоустрою селища Веселе.

Робітниками комунального підприємства «Сількомунгосп «Веселе» Новокаховської міської ради була проведена робота з ліквідації стихійного сміттєзвалища та облаштування місця для збору сміття біля п’ятиповерхівок по вулиці Наддніпрянській у селищі Веселе. На облаштованій території, поставлено 6 сміттєвих баків. Вивезення сміття здійснюється регулярно.

Комунальним підприємством «Екосервіс» Новокаховської міської ради проведено роботи з реконструкції Обеліску пам’яті воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній війні.

Тривають роботи з ремонту Веселівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6 Новокаховської ОТГ.

Для оперативного та швидкого управління старостатом, міською радою комунальному підприємству переданий легковий автомобіль ВАЗ 2105.

Проведено роботи з промивки фільтрової зони та відкачування води з свердловини по вулиці Українській, 36а, яка вийшла з ладу. Для виконання цих робіт на сесії Новокаховської міської ради були виділені кошти у сумі 49 тис. 532 грн.

В 2020 році комунальним підприємством «Сількомунгосп «Веселе» Новокаховської міської ради проведена заміна 25 метрів водопровідної труби по вулиці Північній. По провулку Чайковського прокладено 86 метрів нового водопроводу. Спільними зусиллями КП СКГ «Веселе» НМР та жителів вулиці Східної та провулку Комарова, прокладено 250 метрів нового водопроводу.

Проведено поточні ремонтні роботи асфальтобетонного покриття вулиць Дорожної та Наддніпрянської у селищі Веселе.

Розпочато роботи з реконструкції покрівлі Веселівського будинку культури. Загальна кошторисна вартість робіт становить 1,5 млн. грн.

Проведені роботи із встановлення вуличного освітлення вулиці Наддніпрянської. Наразі чекаємо погодження з АТ “Херсонобленерго” для встановлення вузлів обліку.

За сприяння Новокаховської міської ради, туристичні об’єкти селища Веселого є невід’ємною частиною туристичної карти Херсонщини.

Разом ми – сила!