Мешканців Дніпрянського старостинського округу закликають до укладання договорів на вивезення ТПВ

У Новокаховському КП «НК Екосервіс», що на Херсонщині, продовжується підписання угод з населенням сільських населених пунктів громади на вивезення твердих побутових відходів.

Про це редакції Online НК повідомили в Управлінні комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської громади.

Згідно вимог Законодавства укладання угоди на вивіз сміття є обов’язковим для всіх мешканців населених пунктів Новокаховської об’єднаної територіальної громади, на території яких надаються послуги з вивезення ТПВ.

Величезна кількість сміття, що вивозиться на стихійні сміттєзвалища біля сіл завдає непоправної шкоди довкіллю, призводить до забруднення води у криницях.

Укласти договір на вивіз сміття ви можете у абонентському відділі КП «НК Екосервіс» за адресою: м.Нова Каховка, вул. Дружби, 43 (телефон приймальної. 4-55-80, абонвідділ 4-25-27) та в адмінбудівлі Дніпрянського старостинського округу (смт.Дніпряни, вул.1 Травня, 7).

В адмінбудівлі Дніпрянського старостинського округу також можна отримати довідки про склад сім’ї та акти старости про фактичну кількість проживаючих.